Oyun Krallıgı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyun Krallıgı

tüm oyunlar aksiyon macera cocuk araba tüm oyunlar...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» bu gece yanlızım....
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 1:18 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» megamen x4 dowload...
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:56 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Robo Rumble dowload..
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:55 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Mortal Kombat 4 - dowload...
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:50 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Netstorm - Islands at War dowload...
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:49 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Heart of Darkness - dowload....
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:47 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Flower Quest dowload...
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 10:45 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Megaman X5 dowload....
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 8:34 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

» Game Audio Player v1.32 dowload....
kım ask..... Icon_minitimeC.tesi Ekim 18, 2008 7:18 pm tarafından [_YuSuF_Admin_]

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
Ortaklar
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Oyun Krallıgı adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Oyun Krallıgı adresi saklayın ve paylaşın
Kimler hatta?
Toplam 26 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 26 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 66 kişi Perş. Mayıs 12, 2011 7:45 am tarihinde online oldu.
En iyi yollayıcılar
[_YuSuF_Admin_] (221)
kım ask..... Vote_lcapkım ask..... Voting_barkım ask..... Vote_rcap 
yusuf (7)
kım ask..... Vote_lcapkım ask..... Voting_barkım ask..... Vote_rcap 
Anket

kım ask.....

YazarMesaj
[_YuSuF_Admin_]
Admin
[_YuSuF_Admin_]

kım ask..... Empty
MesajKonu: kım ask.....   kım ask..... Icon_minitimePaz Ekim 12, 2008 5:49 pm

Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.
Uykudan uyandıgında insanı uyandıgına pişman eden geri dönmek isteyipte dönemiyeyince çaresizlikten delirten ve hayatta bir kes görülebilen HARİKA BİR RÜYASIN.

Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum.Bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.

Hasret kapımda nöbetler tutuyor. Sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor.Bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam.

Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan, yine de üzülme çünkü ben seni sensiz de sevebiliyorum.

Aşka meyilli olmayan kanatsız kuş gibidir.Vah ona!! ..

En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın! Ömrün mutluluklarla dolsun. Eğer gün gelir de sen beni unutursan inan ki tatlım CANIN SAĞOLSUN!.

En sevdigin biLe seni anLamIyorsa, senden ve sevdadan uzaksa eger, üzüLme kücügüm… Sevmek öyLesine güzeLdir ki; seveni yüceLtir, seviLeni degiL. Seni anLatamIyorsa sözLerin, gözLerinde anLamsIz kaLIyorsa renkLer, sen yine de sev güzeLim. Unutma ki dagLar ve tepeLer yüce oLmasIna yücedir, fakat yüce oLan tek şey sevebiLen yürektir.

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön oradayım.
Seni günde bir defa düşünüyorum! O da 24 saatime mal oluyor........
http://oyun.4rumer.com

kım ask.....
1 sayfadaki 1 sayfası